Klimatyzatory naścienne seria RE


Jednostki ścienne Panasonica z serii "RE" cechują się wysoką sprawnością która znajduje odzwierciedlenie w klasach efektywności energetycznej od A++ do A. Urządzenie z racji pracy w niskich temperaturach ( do -15°C) może służyć jako efektywne źródło dogrzewania pomieszczeń.

5latgwarancjinasprarkjpg -10chodzeniejpg  filtrantybakteryjnyjpg inverterstandardjpg 16_scop_a1_41_200_130_fitjpg 16_seer_a2_67_200_130_fit_1jpg antyalergicznejpg Funkcja usuwania nieprzyjemnych zapachw Zdejmowany atwy w czyszczeniu panel Tryb agodnego osuszania Tryb automatyczny urzdzenia inwerterowe Automatyczne utrzymywanie zadanej temperatury Funkcja gorcego startu Zegar czasu rzeczywistego z pojedynczym programatorem Sterownik bezprzewodowy z wywietlaczem LCD Automatyczny restart Dugie orurowanie Zdejmowana pokrywa grna Automatyczna diagnostyka


filtrantybakteryjnyjpg - Filtr antybakteryjny 
Filtr antybakteryjny wychwytuje i eliminuje alergeny z powietrza. Łączy trzy funkcje — antyalergiczna, antywirusowa i bakteriobójcza — utrzymując czystość powietrza w pomieszczeniu.

-10chodzenie_1jpg - Praca w trybie chłodzenia 
Praca w trybie chłodzenia do temp. zewn. –10°C - Urządzenie może pracować w trybie chłodzenia przy minimalnej temperaturze zewnętrznej –10°C.

 - Praca w trybie ogrzewania
Urządzenie może ogrzewać w trybie pompy ciepła przy minimalnej temperaturze zewnętrznej –15°C.

inverterstandardjpg - System inwerterowy 
Urządzenia inwerterowe zapewniają wyższą sprawność i większy komfort użytkowania. Pozwalają precyzyjnie sterować temperatura, utrzymywać ją na stałym poziomie bez niekomfortowych wahań, zużywają mniej energii od urządzeń tradycyjnych, a ponadto są o wiele cichsze. 

5latgwarancjinasprark_1jpg - 5-letnia gwarancja 
Sprężarki całej serii objęte są 5-letnia gwarancja. 

antyalergicznejpg - Właściwości antyalergiczne 
System jest wyposaźony w filtr o właściwościach antyalergicznych. 

Funkcja usuwania nieprzyjemnych zapachw - Funkcja usuwania nieprzyjemnych zapachów 
Zapobiega powstawaniu przykrych zapachów w wymienniku. Aby zapobiec nadmuchiwaniu nieświeżego powietrza, przed rozpoczęciem czyszczenia wymiennika wentylator automatycznie wyłącza się. 

Zdejmowany atwy w czyszczeniu panel - Zdejmowany, łatwy w czyszczeniu panel 
Panel przedni jest łatwy do utrzymania w czystości. Można go w prosty sposób zdemontować, a następnie umyć woda. Jeżeli panel przedni utrzymywany jest w czystości, urządzenie pracuje bardziej efektywnie, a przez to energooszczędnie. 

Tryb agodnego osuszania - Tryb łagodnego osuszania 
Urządzenie pracujące w tym trybie eliminuje nadmiar wilgoci z powietrza i zapewnia komfortowe samopoczucie, bez konieczności zmiany temperatury. 

Tryb automatyczny urzdzenia inwerterowe - Tryb automatyczny (urządzenia inwerterowe) 
Po włączeniu tej funkcji urządzenie automatycznie przełącza się pomiędzy trybami chłodzenia i ogrzewania, utrzymując w pomieszczeniu zadaną temperaturę. 

Automatyczne utrzymywanie zadanej temperatury - Automatyczne utrzymywanie zadanej temperatury 
Jeżeli temperatura w pomieszczeniu różni się o 3°C lub więcej od temperatury zadanej, urządzenie automatycznie przechodzi w tryb chłodzenia/ogrzewania, by utrzymywać zadana temperaturę. 


Funkcja gorcego startu - Funkcja „gorącego startu” 
Jeżeli urządzenie rozpoczyna prace w trybie ogrzewania lub bezpośrednio po zakończeniu odszraniania, wentylator jednostki wewnętrznej włącza się dopiero wtedy, gdy wymiennik ciepła się nagrzeje. 

Zegar czasu rzeczywistego z pojedynczym programatorem - Zegar czasu rzeczywistego z pojedynczym programatorem 
Funkcja ta umożliwia zaprogramowanie godzin pracy urządzenia. Urządzenie będzie automatycznie włączane i wyłączane w określonych godzinach przez kolejne dni, aż do momentu ewentualnego wprowadzenia zmiany w ustawieniach. 

Sterownik bezprzewodowy z wywietlaczem LCD - Sterownik bezprzewodowy z wyświetlaczem LCD 

Automatyczny restart - Automatyczny restart 
Funkcja zapewnia automatyczne ponowne włączenie urządzenia, którego praca została nagle przerwana, na przykład z powodu zaniku zasilania. Praca klimatyzatora zostaje niezwłocznie wznowiona przy zachowaniu wcześniej zadanych ustawień. 

Dugie orurowanie - Długie orurowanie 
Wartość określa maksymalna odległość pomiędzy jednostka zewnętrzna a jednostkami wewnętrznymi. Długie orurowanie pozwala na swobodę wyboru optymalnego sposobu instalacji. 

Zdejmowana pokrywa grna - Zdejmowana pokrywa górna 
We wcześniejszych modelach klimatyzatorów o innych rodzajach obudowy, przeprowadzanie przeglądów i czynności serwisowych jednostek zewnętrznych było pracochłonne. Możliwość zdemontowania górnej pokrywy urządzenia w znaczący sposób ułatwia prowadzenie czynności serwisowych. 

Automatyczna diagnostyka - Automatyczna diagnostyka 
Funkcja zapewnia automatyczne diagnozowanie przyczyn nieprawidłowej pracy urządzenia. Umożliwia skrócenie czasu serwisowania urządzenia.